Yardım

yardım,yardım logo,yardım png1 –   Sitenizdeki hiçbir tv yada radyo yayınını izleyemiyorum ?
2 –   Bazı kanallar açılırken, bazıları açılmıyor ?
3 –   Her seferinde bakıyorum ama kanal açılmıyor ?
4 –   Siteye eklenmesi için tv önermek istiyorum ?
5 –   Yayın sürekli donuyor/takılıyor ?
6 –   Bazı kanalların görüntü kalitesi çok düşük ?
7 –   Arkadaşım kanalı izleyebiliyor, ben izleyemiyorum ?
8 –   Kanalı izlerken nasıl tam ekran yapabilirim ?
9 –   Bazı kanallar hazır deyip kalıyor.Ses ve görüntü yok ?
10 – Hepsini denedim ama canlı yayın çalışmadı ?
11 –  LÜTFEN AŞAĞIDAKİ EKLENTİLERİ YÜKLEYİNİZ !

 

flash player, abode flash player media player

 

 

 

Sitenizdeki hiçbir tv yada radyo yayınını izleyemiyorum.
Sitemizde bulunan televizyon ve radyo kanallarını takip edebilmeniz için bilgisayarınızda Windows Media Player ve Flash Player yüklü olması gerekmektedir.Zaman zaman kullandığınız sürümden de kaynaklanabilir.

Bazı kanallar açılırken, bazıları açılmıyor.
Eğer bazı kanallar açılırken, bazıları açılmıyor ise açılmayan kanalların yayınlarında sorun olabilir.Bu sorunlar anlık yada saatlik sorunlardır.Daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Her seferinde bakıyorum ama kanal açılmıyor.
Bazı kanalların internet yayınları bulunmamaktadır.Sitemizde bulunan televizyonlar ve radyolar tamamen yayıncı kuruluşun kendi sunucularından yayın yapılmaktadır.

Siteye eklenmesi için tv önermek istiyorum.
Sitemizde bulamadığınız tv kanallarını bizlere İletişim adresimizden gönderebilirsiniz.

Yayın sürekli donuyor/takılıyor?
Görüntüdeki takılma yada donmaların sebebi 2 sebepten olabilir. 1-Söz konusu kanalın sunucuları güçlü olmadığından belli bir izleyici oranına ulaştıktan sonra yavaşlama söz konusu olabiliyor. 2-Söz konusu kanal güçlü bir yayın yaparken sizlerin bağlantılarının düşük olması sebebiyle bu durum oluşabilir.

Bazı kanalların görüntü kalitesi çok düşük?
Bu durum sizlerin ekran kartları yada sistemlerinizin düşük kalması sebebi ile değildir. Söz konusu durum yayın yapan kanalın sunucularından kaynaklanmaktadır.Bazı kanallar yüksek çözünürlükte yayın yaparken takılmalara ve donmalara sebep olmaktadır.Bu sebeple bazı kanallarda düşük kalitede yayın yapmayı tercih etmektedir.

Arkadaşım kanalı izleyebiliyor, ben izleyemiyorum?
Bazı kanalları izleyici limiti bulunmaktadır.Bu limite ulaşıldığında bağlanmaya çalışılsa dahi yoğunluktan dolayı kanal açılmayabilir.Sayfa tekrar yenileyerek kanala bağlanmayı denemenizi öneriyoruz.

Kanalı izlerken nasıl tam ekran yapabilirim?
Bazı kanallar flash ile yayın yaparken bazıları windows media player ile yayın yapmaktadır.Media player ile yayın yapan kanalların ekranlarına çift tıklayarak tam ekran yapabilir, “esc” tuşuna basarak tam ekrandan çıkabilirsiniz.Flash player ile yapılan yayınlarda playerın sağ alt köşesindeki kare butona tıklayarak tam ekran moduna geçebilirsiniz.

Bazı kanallar hazır deyip kalıyor.
Ses ve görüntü yok? Bu tip durumlarda yayın yapan kanal sunucularından kaynaklanan geçici aksaklıklar söz konusudur.Play tuşuna basarak yayına tekrar bağlanmayı deneyiniz.

Hepsini denedim ama canlı yayın çalışmadı?
Zaman zaman canlı yayınların adresleri değiştirilebiliyor yada yayın sona erebiliyor.Lütfen çözümlerin hiçbiri işe yaramadıysa canlı yayının sayfasında bulunan “Hata Bildir” veya “İletişim” linkine tıklayıp bize kısaca sorunu bildiriniz.

trt 1 atv show tv star tv kanal d fox tv tv 8 ntv samanyolu tv kanal 7 kanaltürk tv 2 ntv spor habertürk cine 5 cnn türk kral tv cnbce